Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Stacja Paliw
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Obsługi
Dzierżawa i reklama
Galeria zdjęć
Do pobrania
Zamówienia publiczne - profil nabywcy
Linki
BIP
Rozwój niskoemisyjnego transportu publicznego Powiatu Bielskiego - zakup taboru autobusowego
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
Kontakt

43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 54
tel. 662 276 964
e-mail: stacjakontroli@pks.bielsko.pl
Działamy pod patronatemInstytutu Transportu Samochodowego
Stacja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 do 17:30
W soboty czynna od 7:00 do 14:30
Oferujemy usługi w zakresie:

  • przeglądy rejestracyjne pojazdów: samochody osobowe, dostawcze,ciężarowe, autobusy, ciągniki rolnicze, przyczepy, naczepy, pojazdy do przewozu materiałów niebezpiecznych
  • pierwsze przeglądy - pojazdów sprowadzanych z zagranicy, pojazdów zabytkowych i SAM-ów
  • badania sprawności amortyzatorów w samochodach o DMC do 3,5 t.
  • wykonywanie tabliczek zastępczych i wybijanie numerów, po uzyskaniu decyzji organów rejestrujących
  • sprawdzenie zawieszenia
  • sprawdzanie zbieżności w samochodach osobowych , ciężarowych i autobusach
  • regulacja świateł
  • analiza spalin
Wszystkim klientom, którzy dokonają okresowego przeglądu rejestracyjnego pojazdu w naszej stacji kontroli, przysługuje raz w ciągu okresu ważności wyżej wymienionego przeglądu, bezpłatne sprawdzenie stanu zawieszenia, hamulców i świateł, wg czynności określonych w przepisach Ministerstwa Infrastruktury. W ramach badania technicznego okresowego pojazdów o DMC do 3,5 t. możemy sprawdzić nieodpłatnie również stan amortyzatorów.

Stacja jest usytuowana jest w sąsiedztwie Stacji Obsługi Samochodów, gdzie bez problemu można usunąć większość wykrytych w trakcie badania diagnostycznego usterek.Na terenie przedsiębiorstwa znajduje się również Stacja Paliw, gdzie po bardzo atrakcyjnych cenach nabyć można etylinę bezołowiową 95Pb, 95U, olej napędowy, auto gaz, a także oleje silnikowe, przekładniowe płyn chłodniczy. Nasza Stacja Kontroli gwarantuje wysoką jakość usług, popartą wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych fachowców z dziedziny mechaniki pojazdowej i diagnostyki, zarówno samochodów osobowych, jak i autobusów oraz samochodów ciężarowych. Służą oni zawsze fachową radą i pomocą. Mając na uwadze jakość świadczonych usług, badania techniczne pojazdów wykonujemy na sprzęcie renomowanej firmy MACHA. Dysponujemy nowoczesnym pomieszczeniem diagnostycznym, wyposażonym min. w urządzenie GTL Truck, GTL Laser do sprawdzenia geometrii zawieszeń pojazdów.Sprawność amortyzatorów badamy sprzętem firmy UNIMETAL. Naszą dewizą jest profesjonalna, szybka i sprawna obsługa Klientów. Pragniemy, by każdy był usatysfakcjonowany naszymi usługami i z chęcią odwiedził nas ponownie. Z naszej oferty korzysta już wielu Klientów indywidualnych oraz instytucji i przedsiębiorstw prywatnych i państwowych z naszego regionu, jak również z sąsiednich województw.


Stacja paliw
Aktualne ceny paliw:
brak
brak
2.35 PLN
zaktualizowano:
2019-10-18 07:00:00
Do pobrania
Regulamin przewozu osób i rzeczy w regularnej i zamkniętej komunikacji autobusowejPobierz
Wsiadanie przednimi drzwiami
Informujemy naszych Pasażerów, że wsiadanie do autobusów PKS w Bielsku-Białej S.A. odbywa się tylko przednimi drzwiami obok kierowcy.
Obszar komunikacyjny
Obszar komunikacyjny PKS w Bielsku-Białej S.A.Pobierz w PDF