Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Stacja Paliw
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Obsługi
Dzierżawa i reklama
Galeria zdjęć
Do pobrania
Zamówienia publiczne - profil nabywcy
Linki
BIP
Rozwój niskoemisyjnego transportu publicznego Powiatu Bielskiego - zakup taboru autobusowego
GODZINY OTWARCIA KAS BILETÓW MIESIĘCZNYCH LIPIEC-SIERPIEŃ 2019


29.07 – 8:00 - 15:30
30.07 – 6:00 - 15:00
31.07 – 6:00 - 17:30
01.08 – 6:00 - 17:30
02.08 – 6:00 - 15:30
05.08 – 8:00 - 15:30
06.08 – 8:00 - 15:00

UWAGA!!!
W przypadku problemów z rejestracją elektronicznych biletów miesięcznych prosimy o zgłaszanie tego faktu podczas zakupu biletu w kasie.


UWAGA OBJAZD! Iłownica Centrum

W związku z zamknięciem ul. Skoczowskiej w Iłownicy, od dnia 11 lipca 2019 (czwartek) aż do odwołania, przystanek Iłownica Centrum przeniesiony zostanie 500m bliżej przystanku Iłownica Stawy w okolice remizy OSP.


Jest umowa na nowe autobusy dla bielskiego PKS-u

Dzisiejszy dzień najpewniej zapisze się złotymi zgłoskami w historii Beskidzkiego Związku Powiatowo – Gminnego i bielskiego PKS-u. Tuż przed godziną 9 w siedzibie bielskiego, czyli naszego PKS-u, zebrali się Wójtowie Gmin wchodzących w skład Beskidzkiego Związku Powiatowo – Gminnego na czele z Radosławem Ostałkiewiczem, Przewodniczącym Związku i starostą bielskim Andrzejem Płonką, oraz przedstawiciele bielskiego PKS-u i firmy Solaris Bus and Coach S.A.. Cel tego spotkania był nietuzinkowy, a mianowicie podpisanie umowy na dostawę 26 fabrycznie nowych, ekologicznych autobusów marki Solaris napędzanych sprężonym gazem ziemnym (CNG).


„Dwunastki” spod znaku jamnika trafią na drogi powiatu bielskiego i nie tylko, w dwóch dostawach. Pierwsza z nich, obejmująca 13 sztuk uzupełni tabor rozwijającego się przewoźnika już w czerwcu przyszłego roku. Druga część dostawy zrealizowana zostanie w grudniu. Autobusy klasy „MAXI” o nazwie handlowej Urbino 12 CNG wyposażone w wszelkie udogodnienia dla pasażerów, wycenione zostały przez oferenta na 1 003 000 PLN netto, co daje cenę łączną za popularnie nazywane „garbate jamniki” 32 075 940 PLN brutto. Zgodnie z opiniami portali branżowych przetarg został bardzo dobrze przygotowany, a i cena zaproponowana przez Solarisa jest bardzo dobra.


Czym będziemy jeździć? A więc mają to być konstrukcje z nadwoziami o długości 12 m, szerokości 2,550 m i wysokie na 3,250 m. Każdy umożliwi podróż 90 pasażerom, w tym 32 osobom na miejscach siedzących. Dostęp na pokład zapewniony będzie przez dwa wejścia w układzie 2-2-0. Pojazdy będą napędzane silnikami gazowymi, które spełniają normę Euro 6 o pojemności 8,8 l i mocy 239 kW. Zostaną one zblokowane z automatycznymi skrzyniami biegów. Przekładnia będzie posiadać oprogramowanie umożliwiające optymalizację zużycia paliwa oraz przełożenia dobrane do warunków komunikacji miejskiej i podmiejskiej. Nie zabraknie także systemu detekcji i gaszenia pożaru w komorze silnika. Autobusy będą klimatyzowane z funkcją rozdzielenia pracy osobno na przestrzeń pasażerską i kabinę kierowcy. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji gniazdka z portami USB. Nie zabraknie także monitoringu czuwającego nad bezpieczeństwem pasażerów i kierowców. Trzy zewnętrzne wyświetlacze diodowe o wysokiej rozdzielczości, świecące na biało zadbają o czytelność komunikatów dla pasażerów. W środku znajdą się dwa monitory LCD do prezentacji informacji liniowej. Do tego oczywiście autobusy będą posiadać GPS, darmowy dostęp do Wi-Fi oraz głosowe zapowiadanie przystanków. Autobusy okraszone będą nowym logotypem Komunikacji Beskidzkiej, a kolorystyka niech będzie niespodzianką.


Warto przypomnieć, że nie tak dawno temu, bo 25 marca bieżącego roku, Zarząd PKS S.A. w Bielsku-Białej podpisał z Województwem Śląskim umowę o dofinansowanie projektu pn. „Rozwój niskoemisyjnego transportu publicznego Powiatu Bielskiego - zakup taboru autobusowego”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020. Wartość projektu wynosi ponad 32 mln zł, a dofinansowanie unijne to aż 22,5 mln zł. Wkład własny PKS S.A w Bielsku-Białej to niespełna 4 mln zł.


UWAGA OBJAZD! Kęty przez Kozy, Podlesie

W związku z remontem przejazdu kolejowego na ul. Żeromskiego w Kętach (Podlesie) od dnia 13 maja 2019 (poniedziałek) do odwołania (przez okres ok.dwóch tygodni) będzie obowiązywał objazd ul. Wieżową, Lanckorona, Przecznią, Krakowską i Kęcką przez Pisarzowice Harszówki dla kursów Bielsko-Biała -Nowa Wieś p. Kęty Podlesie.Za wynikłe z tego tytułu utrudnienia przepraszamy.


KURSOWANIE AUTOBUSÓW PKS w Bielsku-Białej S.A. w okresie Świąt Wielkiej Nocy

Wielka Sobota (20.04.2019):
- komunikacja realizowana będzie wg. rozkładu jazdy obowiązującego w soboty z wyłączeniem kursów
oznaczonych literami: n,G,S,z.

Wielka Niedziela (21.04.2019):
- komunikacja realizowana będzie wg. rozkładu jazdy obowiązującego w dni świąteczne z wyłączeniem kursów oznaczonych literami: b,c,d,G,M,N,R,S.

Wielki Poniedziałek (22.04.2019):
- komunikacja realizowana będzie wg. rozkładu jazdy obowiązującego w dni świąteczne z wyłączeniem kursów oznaczonych literami: d,D,L,M,S.

W okresie Wielkanocnej przerwy świątecznej (od 18.04.2019 do 23.04.2019) nie będą realizowane kursy oznaczone w rozkładzie jazdy literą S - kursuje wyłącznie w dni nauki szkolnej.


UWAGA ! Zmiany w kursach
Informujemy, że od 1 kwietnia 2019 (poniedziałek) zmianie ulegają:


- godzina odjazdu kursu Grodziec Zagóra - Bielsko-Biała przez Łazy, Biery z 4:56 na 4:50 oraz Bielsko-Bielsko przez Grodziec Zagórę, Łazy, Biery 6:15 na 6:00.

- wprowadzony zostaje dodatkowy kurs Bielsko-Biała - Jaworze Nałęże przez Jaworze Górne o 19:30 oraz Jaworze Nałęże - Bielsko-Biała przez Jaworze Górne o 20:10.

- zmianie ulegają godziny odjazdów wybranych kursów linii Pisarzowice - Kęty oraz Bielsko-Biała - Kęty przez Podlesie:

Pisarzowice Szkoła - Kęty Dworzec:
- z 12:10 na 12:15,
- z 15:00 na 15:10,
- z 15:55 na 16:05,
- z 16:45 na 16:50,
Kęty ZML - Pisarzowice Szkoła:
- z 15:25 na 15:40,
Kęty Dworzec - Pisarzowice Szkoła:
- z 16:26 na 16:30.
Bielsko-Biała - Kęty przez Podlesie:
- z 5:05 na 4:55,
Kęty - Bielsko-Biała:
- z 5:45 na 5:35.
Czaniec Granica - Bielsko-Biała:
- z 12:39 na 12:20


Kurs prawa jazdy kat. D

Wszystkie osoby zainteresowane kursem zapraszamy na spotkanie organizacyjno - informacyjne w dniu 23 marca 2019 (sobota) o godzinie 9:00 w Bielsku-Białej na ul. Legionów 54 (budynek administracyjny PKS) IIp Sala KonferencyjnaPrzedstawiamy ofertę Biura Usług Turystycznych na 2019 rok

Katalog wycieczek BUT 2019Zestawienie wycieczek kilkudniowych Zestawienie wycieczek jednodniowychWarunki uczestnictwa*Standardowy formularz informacyjny
pobierz
pobierz
pobierz
pobierz
pobierzSprzedaż rozpoczynamy od 4 marca 2019
Serdecznie zapraszamy


* Ważne od 09.03.2019Zatrudnimy kierowców autobusów
PKS w Bielsku-Białej S.A. zaprasza zainteresowane osoby podjęciem pracy na stanowisku kierowcy-konduktora do składania CV.

Kandydaci winni posiadać :

- aktualne uprawnienia do wykonywania przewozu osób autobusami,
- kartę kierowcy,
- zaświadczenie o niekaralności.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na e-mail: kadry@pks.bielsko.pl

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ PANIE !

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń (CV) oraz o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez: PKS w Bielsku – Białej SA; z siedzibą w Czechowicach - Dziedzicach (kod pocztowy: 43-502) przy ul. Traugutta 11, zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/279 z dnia 21.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zgodnie z art. 13 w/w Rozporządzenia informujmy, że:
1) Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie PKS w Bielsku – Białej SA; z siedzibą w Czechowicach - Dziedzicach (kod pocztowy: 43-502) przy ul. Traugutta, który powołał Inspektora Ochrony Danych (iod@pks.bielsko.pl).
2) Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko na podstawie załączonej do dokumentów zgody.
3) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym jest niezbędne do udziału
w procesie rekrutacji.
4) Odbiorcą podanych danych osobowych będzie administrator danych.
5) Pana/Pani dane przechowywane będą do momentu rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
6) Przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do danych oraz żądania ich sprostowania, przeniesienia czy też usunięcia.


Zgłoszenia prosimy przesyłać:
* drogą elektroniczną na adres poczty: kadry@pks.bielsko.pl, Temat: : „NABÓR – MECHANIK NAPRAW SAMOCHODOWYCH" lub * drogą pocztową w zaklejonej kopercie z dopiskiem: „NABÓR – MECHANIK NAPRAW SAMOCHODOWYCH" lub * osobiście w sekretariacie Spółki: PKS w Bielsku – Białej SA, 43-300 Bielsko - Biała, ul. Legionów 54 z dopiskiem „NABÓR – MECHANIK NAPRAW SAMOCHODOWYCH" w terminie do 30 listopada 2018 roku .

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


Postępowanie naboru obejmuje analizę wszystkich złożonych dokumentów oraz rozmowy z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Zatrudnimy mechaników pojazdów samochodowych
PKS w Bielsku-Białej S.A. zatrudni:
Mechaników napraw pojazdów samochodowych.

praca w Bielsku- Białej, umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: kadry@pks.bielsko.pl

kontakt: tel. 33 82 95 310 wew.316 ( pon.- pt. )


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń (CV) oraz o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez: PKS w Bielsku – Białej SA; z siedzibą w Czechowicach - Dziedzicach (kod pocztowy: 43-502) przy ul. Traugutta 11, zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/279 z dnia 21.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zgodnie z art. 13 w/w Rozporządzenia informujmy, że:
1) Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie PKS w Bielsku – Białej SA; z siedzibą w Czechowicach - Dziedzicach (kod pocztowy: 43-502) przy ul. Traugutta, który powołał Inspektora Ochrony Danych (iod@pks.bielsko.pl).
2) Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko na podstawie załączonej do dokumentów zgody.
3) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym jest niezbędne do udziału
w procesie rekrutacji.
4) Odbiorcą podanych danych osobowych będzie administrator danych.
5) Pana/Pani dane przechowywane będą do momentu rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
6) Przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do danych oraz żądania ich sprostowania, przeniesienia czy też usunięcia.


Zgłoszenia prosimy przesyłać:
* drogą elektroniczną na adres poczty: kadry@pks.bielsko.pl, Temat: : „NABÓR – MECHANIK NAPRAW SAMOCHODOWYCH" lub * drogą pocztową w zaklejonej kopercie z dopiskiem: „NABÓR – MECHANIK NAPRAW SAMOCHODOWYCH" lub * osobiście w sekretariacie Spółki: PKS w Bielsku – Białej SA, 43-300 Bielsko - Biała, ul. Legionów 54 z dopiskiem „NABÓR – MECHANIK NAPRAW SAMOCHODOWYCH" w terminie do 30 listopada 2018 roku .

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


Postępowanie naboru obejmuje analizę wszystkich złożonych dokumentów oraz rozmowy z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.PGNiG wybuduje stację paliw CNG w Bielsku-Białej
PGNiG Obrót Detaliczny podpisało list intencyjny z PKS w Bielsku-Białej w sprawie budowy, do końca 2019 roku, ogólnodostępnej stacji paliw CNG. Zagwarantuje ona dostawy sprężonego gazu ziemnego dla bielskiego PKS, który planuje zakup 26 nowych, ekologicznych autobusów na CNG do końca 2020 roku. Ze stacji będą mogli korzystać również mieszkańcy.– Dzisiejsze porozumienie stanowi kolejny dowód na to, że obrana przez nas strategia promocji gazomobilności jest słuszna. To dopiero początek roku, a chęć zakupu ekologicznych autobusów gazowych zadeklarowały już Łomża i Suwałki. Cieszymy się, że dołącza do nich powiat bielski. Popularyzacja pojazdów napędzanych gazem CNG to szansa na czyste powietrze w tych rejonach Polski, które mają największy problem ze smogiem – stwierdził Henryk Mucha, Prezes PGNiG Obrót Detaliczny.

Ze strony PGNiG Obrót Detaliczny list intencyjny podpisali Prezes Henryk Mucha oraz Wiceprezes Marcin Szczudło. Podpisy w imieniu PKS w Bielsku-Białej złożyli Prezes Marek Małacha oraz Wiceprezes Paweł Sadza.

– Wprowadzenie do eksploatacji przez PKS w Bielsku-Białej 26 nowych pojazdów zasilanych paliwem CNG znacząco poprawi warunki podróżowania naszych mieszkańców. Równie istotne jest dla nas to, że inwestycja przyczyni się do poprawy jakości powietrza. Decyzja PGNiG dotycząca budowy stacji CNG na terenie Bielska-Białej to wyraźny sygnał do podjęcia działań związanych z wymianą taboru na zasilany paliwem CNG. Dotyczy to nie tylko autobusów w służbie komunikacji publicznej, lecz także pojazdów komunalnych – podkreślił Marek Małacha, Prezes Zarządu PKS w Bielsku-Białej.

– Segment gazomobilności w Polsce rozwija się w ostatnim czasie bardzo dynamicznie, i jesteśmy przekonani, że takie tempo zostanie zachowane w kolejnych latach. W tym roku pozyskaliśmy już trzeciego partnera do współpracy w tym obszarze. To najlepszy dowód potwierdzający nasze założenia dotyczące rozwoju sektora gazomobilności w nadchodzących latach – dodał Marcin Szczudło, Wiceprezes PGNiG Obrót Detaliczny.

Właścicielem PKS w Bielsku-Białej jest Beskidzki Związek Powiatowo-Gminny powołany przez 9 lokalnych gmin oraz powiat bielski. Zadaniem Związku jest modernizacja i rozwój transportu publicznego poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz usprawnianie połączeń sieciowych na terenie powiatu oraz Bielska-Białej.

– Chcemy zachęcać mieszkańców, aby ekologiczne autobusy były dla nich środkiem transportu pierwszego wyboru. Dlatego tak ważne jest utrzymanie przez samorząd sieci komunikacyjnej w powiecie. Oprócz sprawnej obsługi połączeń bardzo istotne jest dla nas ograniczenie emisji zanieczyszczeń komunikacyjnych i hałasu. Chcemy to osiągnąć dzięki wymianie taboru autobusowego na nowocześniejszy i bardziej przyjazny dla środowiska. Realizowany przez nas projekt z całą pewnością przyniesie wyraźną poprawę jakości życia mieszkańców regionu – podsumował Radosław G. Ostałkiewicz, Przewodniczący Beskidzkiego Związku Gminno-Powiatowego.

Polscy przewoźnicy coraz częściej doceniają korzyści finansowe związane z wykorzystaniem autobusów na CNG. Koszt przejechania 100 kilometrów takim pojazdem jest o ok. 10 procent niższy niż w przypadku autobusu zasilanego olejem napędowym. Oszczędności mogą jeszcze wzrosnąć nawet do ok. 20 proc., w związku z planowanym zniesieniem akcyzy na gaz ziemny CNG do celów napędowych. Odpowiednia ustawa została już podpisana przez Prezydenta RP w połowie ubiegłego roku i oczekuje na zatwierdzenie przez Komisję Europejską.

CNG to sprężony gaz ziemny o wysokich walorach ekologicznych, dlatego stanowi jedno z najlepszych paliw do napędzania transportu publicznego. Według ekspertów wymiana taboru zasilanego olejem napędowym na rzecz CNG, pozwala na znaczną redukcję emisji zanieczyszczeń: tlenków azotu do 50 proc., dwutlenku węgla do ok. 15 proc. oraz przyczyniających się do powstawania smogu pyłów PM do 99 proc. Ponadto silniki zasilane CNG pracują ciszej w porównaniu do tych na olej napędowy.


Zmiany w kursowaniu na linii Wilamowice - Kęty.
Informujemy, że od dnia 1 lutego 2019 roku (piątek) zmianie ulegają godziny odjazdów wybranych ursów linii Wilamowice - Kęty.

Odjazdy z Wilamowic do Kęt:
z 13:25 na 13:35,
z 14:05 na 14:15,
z 14:50 na 14:55.
Odjazdy z Kęt do Wilamowic:
z 13:45 na 13:55,
z 14:25 na 14:35.

Godziny odjazdów pozostałych kursów zostają bez zmian.


Zmiany w kursowaniu na linii Bielsko-Biała - Czaniec Górny Granica oraz Bielsko-Biała - Kozy Kamieniołom
Informujemy, że od dnia 1 lutego 2019 (piątek) zmianie ulegają godziny odjazdów wybranych kursów linii Bielsko-Biała - Czaniec Górny Granica oraz Bielsko-Biała - Kozy Kamieniołom.

Zmiana odjazdów z Czańca Granicy:
- z 6:40 na 6:20,
- z 19:12 na 19:10 z wjazdem do Kóz Kamieniołomu
z Bielska-Białej do Czańca Granicy:
- z 18:10 na 18:20 z wjazdem do Kóz Kamieniołomu.

Zlikwidowany zostaje kurs relacji Bielsko-Biała - Kozy Kamieniołom o 18:30
oraz Kozy Kamieniołom - Bielsko-Biała o 19:05.

Godziny odjazdów pozostałych kursów zostają bez zmian.


BEZPŁATNA KOMUNIKACJA W SZCZYRKU
Informujemy, że od dnia 22 grudnia 2018 w okresie kursowania autobusów dowożących narciarzy i klientów do ośrodków narciarskich na terenie miasta Szczyrk, bezpłatna będzie również komunikacja regularna PKS na odcinku pomiędzy przystankami:
Szczyrk Skalite - Szczyrk Salmopol (Solisko) oraz Szczyrk Biła.

W okresie funkcjonowania bezpłatnej komunikacji, bilety jednorazowe oraz miesięczne będą sprzedawane w relacjach z Bielska-Białej i przystanków pośrednich, tylko do przystanku Szczyrk Skalite.


UWAGA! OBJAZD Bielsko-Biała ul. Krakowska
PKS w Bielsku-Białej S.A. informuje, że w związku z remontem ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej od dnia 27 września 2018 komunikacja będzie realizowana zgodnie z trasą objazdu:
- w stronę dworca autobusowego ul. Krakowską
- w stronę Kóz i Kobiernic ul. Lipnicką i ul. Polną.

W kierunku od dworca autobusowego, autobusy będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach miejskich na ul. Lipnickiej i ul. Polnej.
Za utrudnienia przepraszamy.


Zmiany w rozkładach jazdy na linii Pisarzowice - Kęty
UWAGA! Zmiany w rozkładach jazdy obowiązujące od 24 września 2018 roku (poniedziałek) na linii Pisarzowice - Kety.

Kursy z przesuniętymi godzinami odjazdów:

z godziny 12:00 na 12:10 Pisarzowice Szkoła-Kęty P.D.ul. Sienkiewicza,
z godziny 13:10 na 13:20 Hałcnów Granica-Kęty ZML,
z godziny 14:50 na 15:00 Pisarzowice Szkoła-Kęty P.D. ul. Sienkiewicza,
z godziny 15:15 na 15:25 Kęty ZML-Pisarzowice Szkoła,
z godziny 15:45 na 15:55 Pisarzowice Szkoła-Kęty P.D. ul. Sienkiewicza.


UWAGA! Zmiany w rozkładach jazdy obowiązujące od 17 września 2018 roku (poniedziałek)

Kursy z przesuniętymi godzinami odjazdów:


4:30 Dankowice - Kaniów Bielsko-Biała przesunięty na godzinę 4:20,
6:15 Bielsko-Bielsko przez Kaniów Dankowice Starą Wieś Skowronek przesunięty na godzinę 6:05 ze odwróconą trasą przejazdu jako Bielsko-Bielsko przez Starą Wieś Skowronek Dankowice Kaniów.


UWAGA OBJAZD! Kęty przez Kozy, Podlesie. Przystanki czasowo wyłączone z eksploatacji

W związku z remontem przejazdu kolejowego na ul. Partyzantów w Kętach od dnia 11 września 2018 (wtorek) do odwołania (przez okres ok.dwóch tygodni) będzie obowiązywał objazd przez Pisarzowice Harszówki dla kursów Bielsko-Biała -Nowa Wieś p. Kęty Podlesie.
Wyłączone z eksploatacji pozostaną przystanki Kęty Podlesie Las oraz Kęty Podlesie Wrzos. Prosimy o korzystanie z przystanku Kęty Podlesie Most na ul. Jana III Sobieskiego.


Za wynikłe z tego tytułu utrudnienia przepraszamy.


UWAGA! Zmiany w rozkładach jazdy obowiązujące od 1 września 2018 roku
Informujemy, że od dnia 1 września 2018 roku wprowadzone zostają następujące zmiany w rozkładach jazdy autobusów:

1. Kursy zawieszone:
6:44 Zasole Bielańskie – Bielsko-Biała,
6:35 Bielsko-Biała - Kozy Gaje,
7:00 Kozy Gaje – Bielsko-Biała przez Plac Kościelny,
15:40 BB – Kalna,
16:25 Kalna – BB.

2. Kursy z przesuniętymi godzinami odjazdów:
5:15 Bielsko-Biała – Kaniów przesunięty na 5:10,
5:50 Kaniów – Bielsko-Biała przesunięty na 5:45,
15:00 BB - Kalna odjazd przesunięty na godzinę 15:20.

3. Kursy łączone:
4:35 Dankowice – Bielsko-Biała połączony z kursem
4:42 Kaniów – Bielsko-Biała o godzinie odjazdu 4:30, który realizowany był dotychczas w okresie wakacyjnym a od 1 września przez cały rok od poniedziałku do piątku,

22:30 Bielsko-Biała - Dankowice połączony z kursem
22:20 Bielsko-Biała - Kaniów o godzinie odjazdu 22:30, który realizowany był dotychczas w okresie wakacyjnym a od 1 września przez cały rok od poniedziałku do piątku,

6:20 Bielsko-Biała - Dankowice połączony z kursem
6:25 Bielsko-Biała - Kaniów i
7:00 Kaniów – Bielsko-Biała jako kurs Bielsko-Bielsko przez Kaniów, Dankowice 6:15, który realizowany był dotychczas w okresie wakacyjnym a od 1 września przez cały rok od poniedziałku do soboty.

Za wynikające z tego tytułu utrudnienia przepraszamy.


Godziny otwarcia Biura Usług Turystycznych

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 08:00 do 15:30

nauka pływania bielsko  pomoc drogowa bielsko  pomoc drogowa bielsko-biała  bezgotówkowe naprawy powypadkowe bielsko-biała  naprawy powypadkowe bielsko-biała  warsztat blacharski bielsko-biała  serwis blacharsko lakierniczy bielsko-biała  pomoc drogowa skoczów  serwis powypadkowy bielsko  serwis powypadkowy bielsko-biała  naprawy powypadkowe bielsko  bezgotówkowe naprawy powypadkowe bielsko  pomoc drogowa żywiec  blacharstwo bielsko  pomoc drogowa kęty  warsztat blacharski bielsko  blacharstwo bielsko-biała  serwis blacharsko lakierniczy bielsko  tynki  tynki gipsowe  tynki cementowo wapienne  tynki tradycyjne  tynki maszynowe  tynki agregatem  tynki bielsko  tynki bielsko biała  tynki żywiec  tynki śląsk  tynki małopolska  tynki czechy  tynki słowacja  tynki gipsowe bielsko  tynki gipsowe bielsko biała  tynki gipsowe żywiec  tynki gipsowe śląsk  tynki gipsowe małopolska  tynki gipsowe czechy  tynki gipsowe słowacja  tynki cementowo wapienne bielsko  tynki cementowo wapienne bielsko biała  tynki cementowo wapienne żywiec  tynki cementowo wapienne śląsk  tynki cementowo wapienne małopolska  tynki cementowo wapienne czechy  tynki cementowo wapienne słowacja  tynki tradycyjne bielsko  tynki tradycyjne bielsko biała  tynki tradycyjne żywiec  tynki tradycyjne śląsk  tynki tradycyjne malopolska  tynki tradycyjne czechy  tynki tradycyjne słowacja  tynki maszynowe bielsko  tynki maszynowe bielsko biała  tynki maszynowe żywiec  tynki maszynowe śląsk  tynki maszynowe malopolska  tynki maszynowe czechy  tynki maszynowe słowacja  tynki agregatem bielsko  tynki agregatem bielsko biała  tynki agregatem żywiec  tynki agregatem śląsk  tynki agregatem malopolska  tynki agregatem czechy  tynki agregatem słowacja 
Stacja paliw
Aktualne ceny paliw:
brak
brak
2.35 PLN
zaktualizowano:
2019-07-20 07:00:00
Do pobrania
Regulamin przewozu osób i rzeczy w regularnej i zamkniętej komunikacji autobusowejPobierz
Wsiadanie przednimi drzwiami
Informujemy naszych Pasażerów, że wsiadanie do autobusów PKS w Bielsku-Białej S.A. odbywa się tylko przednimi drzwiami obok kierowcy.
Obszar komunikacyjny
Obszar komunikacyjny PKS w Bielsku-Białej S.A.Pobierz w PDF